







64 674,32 ₴
Модель RIDGID K-400 пропонує кілька унікальних, простих у використанні функцій для спрощення найскладніших прочистних робіт. Модель K-400 має привабливий дизайн і відмінно підходить для чистильників стічних труб, водопровідників, відділів технічного обслуговування установ та керуючих компаній.
Особливості:
Комплект насадок T-260 включає:
Система керування AUTOFEED
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RIDGID |
| Країна виробник | США |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна довжина труби під очищення | 30 м |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 110 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 40 мм |
| Споживана потужність | 0.38 кВт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип машин для прочищення труб | Барабанний |
| Частота обертання | 160 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Спрямовуючий шланг | Так |
| Ножний пневматичний пускач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 230 |