-20%

Відправка з 22 травня 202652 477,58 ₴
41 982,07 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rems |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 4 мм |
| Максимальний діаметр труби | 110 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 50 мм |
| Застосування труборіза для різання: | алюмінієвих труб |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 |