-20%



196 030,76 ₴
156 824,61 ₴
Машина для прочищення каналізаційних труб REMS Кобра 22 сет 22 для труб діаметром 20-150 мм. Зручні, надійні компактні машини для різноманітного застосування під час чищення труб і каналів. Швидке прочищення спіралями. Надійна техніка
Всі спіралі та інструменти для чищення труб застосовуються також для інших виробників.
REMS Кобра – чиста труба – просто та швидко.
Швидке прочищення спіралями з насадками для робочої довжини до 100 м.
Ефективне застосування відцентрових насадок та фрез при оборотах 740 хв-1. Система затиску, що знаходиться поза корпусом машини, і цілісний робочий шпиндель для спіралі оберігають двигун і привод від бруду і води.
Виконання
Затискачі для спіралей виконані з високоякісної, надійної, зносостійкої сталі. Швидкі точні затискачі.
REMS Cobra 22: Підходять спіралі для чищення труб D 16 і 22 мм, без змінних затискачів.
Привід
Комплект поставки REMS Кобра 22 Сет.
Комплект спіралей та інструменту 22.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rems |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 19 кг |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 250 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 20 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип машин для прочищення труб | Секційний, стрижневий |
| Частота обертання | 740 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |