


Відправка з 22 квітня 202661 915,87 ₴
Електрична шабельна пила Rems Tiger ANC VE - електрична шабельна пила для труб із варіо-електронікою для швидкого, легкого пиляння під прямим кутом із бугелем і для пиляння на вагу.
Обладнана приводним двигуном потужністю 1050 Вт (220 В) із закритою ручкою, що не вимагає технічного обслуговування, захищеним від води та пилу осциляторним приводом із кривошипно-шатунним механізмом із голчастими підшипниками (ANC).
Агресивний орбітальний хід завдяки вертикальному рубальному руху полотна пили для потужного, швидкого подавання.
Безступеневе регулювання частоти ходу від 0 до 2400 об./хв.
Захист від перевантажень.
Універсальне кріплення полотна.
У комплекті шестигранний штифтовий ключ, напрямна 2", спеціальні пиляльні полотна Rems 2"/140 мм із кроком 3,2 мм.
Постачається в сталевому ящику.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rems |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Довжина різу | 250 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |