


Отправка с 21 июня 2026649 517,55 ₴
Потужність – дійсний робочий тиск 205 бар (3000 фунтів на кв. дюйм) та потік 21 л/хв для швидкого та ефективного очищення трубопроводів. Легкий шланг – Шланг з нейлоновою обплетенням забезпечує суттєве зниження ваги та покращену гнучкість при незмінній міцності. Дозволяє проштовхувати шланг трубопроводом на більшу відстань. Повний комплект – Оскільки модель KJ-3100 обладнана барабаном для шланга, що знімається, не потрібно купувати дорогі переносні барабани для шланга. Стандартний комплект поставки дозволяє виконувати роботи в приміщенні та поза приміщенням. Зручність – Повністю знімається барабан для шланга забезпечує зручне завантаження на автомобілі технічного обслуговування. Просто прокрутіть барабан для шланга вперед, щоб отримати повний доступ до паливного бака та повітряного фільтра двигуна.
Мобільність – У категорії прочисних машин з тиском 205 бар (3000 фунтів/кв. дюйм) прочисна машина RIDGID KJ-3100 є однією з мобільних на ринку. Цей апарат, з вбудованим двоколісним візком, легко проходить у двері стандартних розмірів і з легкістю справляється з крутими поворотами. Імпульсний вплив – Активуйте імпульсний вплив моделі KJ-3100 для зручного проходження вигинів та сифонів. Якість та надійність – Трипоршневий насос із стійкою до корозії кованою латунною головкою. Шестерний редуктор дозволяє насосу працювати на більш повільній (оптимальній) швидкості. Зменшена кількість фітингів, шлангів та деталей зводить до мінімуму витоку та час простою, дозволяючи виконувати роботу. Універсальність – Комплект для промивання під тиском та система упорскування хімічних речовин очищує кабелі, інструменти та інше сильно забруднене обладнання. Швидкий пуск – Бензиновий компресорний двигун потужністю 16 л. с. легко запускається. Особливості: двопозиційний вимикач; перекриття подачі палива; елементи управління повітряною та дросельною заслінками; маслозаливна горловина з простим доступом та масломірний щуп.
Комплектація:
· Гідродинамічна прочисина машина KJ-3100 з режимом пульсації (125 кг)
· Катушка для шланга Н-38 з промивним шлангом 200’ (61 м)*3/8’ внутр. діам.
· Струмінний/промивний шланг 50’ (15м)*3/8’ внутр. діам
· Реактивна насадка ¼’
· Проникаюча насадка ¼’
· Ножна педаль пуску
· Інструмент для прочистки насадок
· Промивка HW-30
· Насадка для коренів Root Ranger
· Шланг швидкого з’єднання (катушка до педального з’єднання)
Основні характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RIDGID |
| Страна производитель | США |
| Вес | 125 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная длина трубы под очистку | 61 м |
| Максимальное рабочее давление | 200 бар |
| Максимальный диаметр трубы под очистку | 250 мм |
| Минимальный диаметр трубы под очистку | 50 мм |
| Производительность насоса | 21 литр/мин |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип машин для прочистки труб | Гидродинамичаский |