
Відправка з 02 червня 202613 441,11 ₴
Високоякісна форсунка для гідродинамічних машин G.DREXL ідеально підходять для очищення трубопроводів. За рахунок покращених тягових властивостей і унікальної конструкції виробу максимально швидко очищають труби від відкладень, що скупчилися на стінках. Це гарантує повне видалення засорів або бруду та відновлення нормальної роботи каналізаційної системи.
Форсунка G.Drexl Quattro3Kant G 1/4" підходить для прочищення труб малого та середнього розміру. Має 3 грані, зроблена з нержавіючої сталі.
Характеристики:
У вас є можливість замовити унікальну прочистну форсунку від G.Drexl - потрібно лише повідомити нам продуктивність і потужність гідродинамічної техніки, що застосовується Вами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. Drexl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 100 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 50 мм |
| Продуктивність насоса | 20 літр/хв |
| Тип машин для прочищення труб | Гідродинамічний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Кріплення | |
| Кріплення | 1/4" дюйм |