
Відправка з 03 травня 202639 354,59 ₴
Високоякісна форсунка для гідродинамічних машин G.Drexl ідеально підходять для очищення трубопроводів. За рахунок поліпшених тягових властивостей і унікальної конструкції виробу максимально швидко очищають труби від скупчилися на стінках відкладень.
Це гарантує повне видалення засмічень або бруду і відновлення нормальної роботи каналізаційної системи.
Форсунка G. Drexl Standard G 1 1/4" з боєм вперед підходить для прочищення великих діаметрів труб. Матеріал: нержавіюча сталь VA.
Характеристики:
У вас є можливість замовити унікальну прочистную форсунку від G. Drexl - потрібно лише повідомити нам продуктивність і потужність вживаної Вами гідродинамічної техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. Drexl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 300 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 150 мм |
| Тип машин для прочищення труб | Гідродинамічний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Кріплення | |
| Кріплення | 1 1/4" дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність насоса | 600 |