




40 000 ₴
Професійна машина для прочищення каналізації PT-100 (390 Вт, 20-100 мм).
На сьогодні система каналізації відіграє дуже важливу роль у нашому житті.
Іноді, у найневідповідніший момент трапляється дуже неприємна ситуація, наслідком якої є потрапляння зайвих предметів (тряпок, сміття і.т.д) або елементарне забитий туалетним папером певної ділянки або центральної частини каналізації. Найчастіше це відбувається в багатоповерхових будинках, де каналізаційна система не є новою й має безліч вад і складнощів. Таких випадків є безліч.
Переваги PT-100
Комплектація:
Технічні параметри:
Замовляйте машину для прочищення каналізації PT-100 в компанії ТОВ «ПАЙП ТУЛС» і отримайте 12 місяців гарантії відповідно до умов експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип машин для прочистки труб | Ручной |
| Максимальный диаметр трубы под очистку | 100 мм |
| Минимальный диаметр трубы под очистку | 20 мм |
| Частота вращения | 400 об/мин |
| Тип двигателя | Электрический |
| Частота тока | 50 Гц |
| Вес | 21 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Основні | |
| Технічні характеристики | Діаметр спіраль16 мм. Потужність 390 Вт. |